UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kaczdafi już dawno powinien abdykować i odejść na niezasłużoną emeryturę. Dosyć szkodzenia Polsce pod płaszczykiem patriotyzmu i kościoła. Najgorsze jest to, że zdołali również splugawić dobre imię Solidarności. Dosyć nieudolnych rządów SEKTO-MAFII!