Wybrany wątek opinii

To jest też moje proste pytanko do pana Prezesa, prosta też jest odpowiedź panie prezesie.
Netkot (2025.11.13)
@Netkot - bo pis to rosyjska onuca
(2025.11.13)
Powrót do komentarzy