UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na spotkaniu z Prezesem na pewno nie zabraknie odniesienia ( oprócz standardowych opowieści o reżimie łamaniu konstytucji i praworządności czy gospodarczym upadku ) odniesienia do budowy portu. Pewnie będzie opowieść o tym, że PiS już by skończył inwestycję gdyby miasto zgodziło się przekazać port ówczesnej władzy pisowskiej. Nie przekazało działając dla własnych korzyści ale na szkodę mieszkańców. Widać gołym okiem niechęć do budowy albo nieudolność inwestycyjną rządu i miasta. Takie portowe klimaty raczej się pojawią na spotkaniu.

Czy

Anuluj