Wybrany wątek opinii

Kaczdafi już dawno powinien abdykować i odejść na niezasłużoną emeryturę. Dosyć szkodzenia Polsce pod płaszczykiem patriotyzmu i kościoła. Najgorsze jest to, że zdołali również splugawić dobre imię Solidarności. Dosyć nieudolnych rządów SEKTO-MAFII!
(2025.11.13)
"Kaczdafi już dawno powinien abdykować i odejść na niezasłużoną emeryturę. " - Ależ nie, przecież roznoszona kiedyś w kościołach "przepowiednia z nieba" (sam czytałem) mówiła, że będzie wielkim, wprowadzi dobrobyt i uczciwość w Polsce, to trzecie najlepsze :) Nie spełniła się jakoś, więc próbuje dalej jej pomóc.
Netkot (2025.11.13)
Powrót do komentarzy