Wybrany wątek opinii
Kaczdafi już dawno powinien abdykować i odejść na niezasłużoną emeryturę. Dosyć szkodzenia Polsce pod płaszczykiem patriotyzmu i kościoła. Najgorsze jest to, że zdołali również splugawić dobre imię Solidarności. Dosyć nieudolnych rządów SEKTO-MAFII!
Do moderacji
Odpowiedz
12
3
"Kaczdafi już dawno powinien abdykować i odejść na niezasłużoną emeryturę. " - Ależ nie, przecież roznoszona kiedyś w kościołach "przepowiednia z nieba" (sam czytałem) mówiła, że będzie wielkim, wprowadzi dobrobyt i uczciwość w Polsce, to trzecie najlepsze :) Nie spełniła się jakoś, więc próbuje dalej jej pomóc.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0