A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No to niech zadba o ochronę... niech dobrze zadba🤣🤣🤣
Premier Tusk w kampanii wyborczej 2 lata temu obiecał, że nie będzie żadnych uchodźców, politycy z KO mówili, że nie ma żadnego paktu migracyjnego. A dziś karty zostały odkryte i w mediach mówią: Polska może ubiegać się o roczne zwolnienie z relokacji i innych obowiązków w ramach unijnego mechanizmu solidarności. Jeśli państwa członkowskie wyrażą zgodę, decyzja będzie obowiązywać rok, po czym Komisja Europejska ponownie oceni sytuację. Ojojo się porobiło, ale ich wyborcy i tak w to nie uwierzą.
Czy Szanowna Redakcja moze zaslonic fizys tego kogos? Z tą nienawistną miną?
... znowu POPiSLDPSLUW... i dalsze dzielenie ludzi w imię pobierania od nich > 80% ich dóbr za ich "obsługę"; ) - i tak oto tzw. Polacy żyjący nad Wisłą co kilka lat zażarcie się kłócą, kto będzie ich lepiej/mniej du... ył przez lata kolejne... i smuteczek, że mental sporej części tubylców zatrzymał się na jakimś tusku i kaczyńskim od prawie 40 lat :o... i jak byli okradani... tak i są do dzisiaj... "cóż szkodzi obiecać?" słyszą od 35 lat; D "geniusze" geopolityki :/
@weście_to_mi_sprzed_oczu - Ludzie, Wy jesteście chorzy z nienawiści do prawdziwych patriotów.
Bez obaw! I tak wpuszczają tylko wstępnie wyselekcjonowanych. Jeszcze by ktoś jakieś pytanie zadał.
Radek Pogoda, Uszi, Otoka Frąckiewicz... cała masa ludzi gada mądrzej w necie, niż cała ta Wiejska i senat razem wzięte.
JAREK- cytuję; Spieprzaj Dziadu, kto cię tu zaprosił ?, Nikt tu ciebie nie lubi !!!!!. Czuć lawendą i wotami kościelnymi- fefefe
W takim kulturalnym miejscu jak CSE - kaczyński ? WSTYD i HAŃBA, pewniakiem zajedzie ze swoim Kamratem : vel bąkiewicz !!!
Elita pis w Elblągu krasulski wilkowa śliwka hajdukowski niech pochwała się co zrobili dla Polski Elbląga i swoich