UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kaczdafi już dawno powinien abdykować i odejść na niezasłużoną emeryturę. Dosyć szkodzenia Polsce pod płaszczykiem patriotyzmu i kościoła. Najgorsze jest to, że zdołali również splugawić dobre imię Solidarności. Dosyć nieudolnych rządów SEKTO-MAFII!