A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jajem nie rzucisz, bo bilety na spotkanie z konusem rozdane dla członków pis
Tylko Prezes może Nas doprowadzić do zbawienia. Ament
Strata czasu. Kaczorek jest starannie izolowany od realiów a na takich spotkaniach poklepują się po plecach siejąc propagandę a szans na to żeby realnie postawić tym pajacom konkretne pytania nie ma. Geniusz Prezydent podczas wizyty w Elblagu podzielił salę na swoich z rezerwacją i plebes któremu jak zawsze nie wolno krytykować czy stawiać trudne pytania. Dobrze że już nie rzucają się z "rencyma" na konferencjach prasowych jak kiedyś. Szopka reżyserowana równie dokładnie jak pochody pierwszomajowe i tyle samo ma to wspólnego z realną rozmową o Polsce. Druga sprawa że politykierzy tej partii jedno mówią drugie robią - zestawienie zachowania Pana Poczobuta z zerem ziobrą zamyka temat i porównanie z Pileckim jednak temu bohaterowi uwłacza. Upór Poczobuta i tchórzostwo ziobry zamyka temat wartości patriotycznych i charakteru zera ostatecznie
Największy szkodnik
Po prostu Wydarzenie Roku.
Masz trochę pojęcia o tym co piszesz? Żenada człowieku.
@antyryży - Cytują bo takich kretynizmów nikt na świecie nie gada.
@Rudy Rubcow - Podaj definicję prawdziwego patrioty bo się gubię. Wydaje mi się że jestem ale wg wyznawców pisu może nie.
Ryczą złodzieje ze za PiS u nie mogli kraść teraz jest sielanka, wolnoamerykanka. Tusk pozwala krasc ile dusza zapragnie. Lewactwo dobrze sie ma a reszta....