UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Porządek publiczny i bezpieczeństwo w Elblągu to żenada. Każdego dnia szczególnie w dni wolne i świąteczne ul. Słoneczna vis a vis Sklepu „B…S” od otwarcia, stała grupa pielgrzymujących z okolic Patoli ma uliczny Bar, żłopie alkohol, głośny gardłowy bełkot, wokoło szalet i śmietnisko. Ponad 3 lata działań Policji i bezczynnych władz miasta, efekt jest taki, że Patole mają prawo demolować życie mieszkańców. Mieszkańcy nie mają prawa.