UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bieda, bezrobocie, nie ma pracy za porządne pieniądze, układy i koligacje rodzinne, partyjne na każdym szczeblu, brak inwestycji m. in. portu, zakładów pracy spoza Elbląga, pożal się Boże komunikacja miejska, drogie czynsze, korki, infrastruktura pod psem, niedbałość o zabytki, brudne powietrze i wredni ludzie, mnóstwo konfidentów. Wciąż rządzi ten sam czerwony układ. Tu lepiej nie będzie. Miasto dobre tylko dla emerytów. Żadnych perspektyw. Nic dziwnego że ludzie stąd uciekają.
Upadłe miasteczko