UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Mama Karoliny - To prawda, sygnalizacja w tym miescie jest tragiczna, np na skrzyzowaniu Armii Krajowej i 12 Lutego jest makabra. trzeba czekac 10min. zeby przejsc na połowę ulicy, potem następne 10min. zeby przejsc na drugą stronę ulicy, nie ma w tym żadnej logiki.