78
13.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mnie się nie podoba odkryta ryba, szczególnie ta wędzona gotowa do spożycia, tam przechodzi setki chorych ludzi ! Kupiłem ostatnio konserwę mięsna z przedawnienie data spożycia, zapytałem sprzedawcę co o tym sądzi sanepid, odpowiedziała że to nie znaczy że jest popsuta, a wy co o tym sądzicie ?
(2025.11.10)
Nikt nie mówi że zaraz by się otruł ale po co ta data, ten termin ważności skoro dla sprzedającego jest to norma ! Myślę o sprzedaży na końcu rynku, tam jest kawa, słodycze i wszystko na raz, jakaś babka zza Buga !
(2025.11.10)
Jestem ciekawy, jaka jest opinia handlujących na rynku na temat tej uchwały i czy bezradni wzięli ją pod uwagę.
Do wyjaśnienia (2025.11.11)

info

5  
  1
A coś ci się nie podobało w starym?
(2025.11.11)
Mnie się nie podoba odkryta ryba, szczególnie ta wędzona gotowa do spożycia, tam przechodzi setki chorych ludzi ! Czy Sanepid istnieje ?
(2025.11.11)

info

4  
  5
Czy widzieliście zakrytą rybę na rynku ? Zakrytą twarz kaszląc ego i kichający sprzedawcę ? Zero reakcji ze strony sanepid, łapówki decydują ?
(2025.11.11)

info

6  
  4
@Ksionc, to zdanie: "Te ptaki, które jedzą na rynku są w 99% całkowicie dzikie", miałoby w sobie zalążek racji, gdyby nie duża liczba gołębi z obrączkami. Są one w całym mieście i same sobie tych obrączek nie pozakładały. Handlowanie zwierzętami na mrozie (jak zaraz będzie... ) i trzymanie ich w maksymalnym ścisku jest bliskie znęcania się nad nimi. Jedne na drugich siedzą przerażone sytuacją. A przecież w tych klatkach są również kury i inne ptactwo.
Nowy regulamin (2025.11.11)
odp.... się leszcze od naszego rynku. Koniec z zostawianiem kasy w glob-korporacjach wysysających ją stąd dla swoich sutych właścicieli, a tzw. SANEPID czy GIS nic nie robi - przede wszystkim w biedrach, lidlach, kauflandach, kerfurach... wszystko tam przechodzi :/ a kontroli zero... takie to "silne państwo", które może pozwolić sobie na kontrolę pana Rysia na targowisku... bo ten nie odpowie kopniakiem i nie ma swojego działu prawnego :/
Norymberga_2.0 (2025.11.11)

info

5  
  2
odtegujcie się leszcze od naszego rynku. Koniec z zostawianiem kasy w glob-korporacjach wysysających ją stąd dla swoich sutych właścicieli, a tzw. SANEPID czy GIS nic nie robi - przede wszystkim w biedrach, lidlach, kauflandach, kerfurach... wszystko tam przechodzi :/ a kontroli zero... takie to "silne państwo", które może pozwolić sobie na kontrolę pana Rysia na targowisku... bo ten nie odpowie kopniakiem i nie ma swojego działu prawnego :/ cenzura portelu, kurka.
(2025.11.11)

info

2  
  2
" CICHA UTRATA NIEPODLEGŁOŚCI - CZEGO NIE ZAUWAŻAMY? | Hektar Wiedzy " - obejrzyjcie.
(2025.11.11)

info

5  
  2