78
13.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Nowy regulamin - @nowy regulamin- "duża liczba gołębi z obrączkami" dla mnie jest abstrakcją w tym porównaniu. Mieszkam w Elblągu od urodzenia, byłem i bywam fizycznie w każdej lokalizacji miasta a mam 50ę. Zwracam na to uwagę i są to pojedyncze przypadki jak wcześniej pisałem większość przelotem. Co do kur itp. do tego jest weterynarz jak w Tczewie. Znęcanie się jest gorsze każdego Sylwestra!Nie ma to co piszesz żadnego pokrycia w rzeczywistości. Chociaż zdaża się wyjątek, dlatego 1% zawsze jest akapitu. Kto z uchwałodawców podiął dialog?(Jak wskazał przedmówca)
Ksionc (2025.11.11)
Każdy ma swoją rację i żyjemy "w wolnym kraju" tylko gdzie dialog??? Ktoś sobie wymyślił uchwałę i brnie dalej bo za to pensje. Gdzie dobro ogółu, większości? Czy to nie jest tak, że rajcy dla ludzi?Może ludzie są dla rządzących?Dla ich pensji?Coraz bardziej te rządy czuć socjalizmem!Lepiej pomagać niż szukać wrogów!Na tych rynkach ze względu na pasję bywam od 8go roku życia. Większość bywalów mnie zna!Moim zdaniem rządzący sobie robią krzywde ograniczając ludzią pasję. Temat błachy ale sumując jeden z wielu i nie jest na kożyść władzy!Proponuję pomagać i wspierać, rozmawiać! Rafał
Ksionc (2025.11.11)
Szanowna redakcjo! Bardzo proszę o upublicznienie chociażby fragmentu ustawy o zakazie handlu żywymi gołębiami! Wskazanie na co się powołujecie i co ma podparcie prawne! Czy wywody w Waszym reportażu mają sens, czy może stanowicie nowe, Swoje prawo razem z uchwałodawcą? Raczej to o czym piszecie nie ma podparcia prawnego i jest nadinterpretacją prawa, które powinno obowiązywać na terenie całego kraju !!!? Tu i teraz możecie wykazać się rzetelnością lub się pogrążyć !!! Zawsze i każdy do tej pory może mieć swój światopogląd !(?) Rafał.
Ksionc (2025.11.11)

info

4  
  2
Nic mu nie uwiera. Brak mózgu.
entuzjasta (2025.11.11)
Wyjaśniam że żurek wywodzi się od sławnej polewki która przez wieki gościła pod strzechą i do dziś pod nią króluje w postaci żurku. Więc nie ma się co chwalić że tak go zakładacie, hahaha.
(2025.11.11)
Żurek pochodzi z Niemiec, z niemieckiego Sauer - kwaśny.
(2025.11.11)
Kogo to obchodzi?
(2025.11.11)
Jak to jest ze Zielony Ład narzucony przez Niemcy w Brukseli opanowal Europe a ci sami niemcy w polsce sprzedaja nam w swoich marketach Kaufland Lidl i chinskie elektrosmieci Parkside, ktore psuja sie na potegę i zanieczyszczaja nam srodowisko
(2025.11.11)

info

5  
  2
jest duze ryzyko ze ta kaczka czy kura nie zostanie nafaszerowana chemią po zabiciu i nie wywoła nowotworu i konsumenta
(2025.11.11)

info

5  
  1
Cały tydzien to handlarze bedą handlować warzywami i owocami z giełd a prawdziwy rolnik nie ma czasu
(2025.11.12)