UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nikt nie mówi że zaraz by się otruł ale po co ta data, ten termin ważności skoro dla sprzedającego jest to norma ! Myślę o sprzedaży na końcu rynku, tam jest kawa, słodycze i wszystko na raz, jakaś babka zza Buga !