UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nikt nie mówi że zaraz by się otruł ale po co ta data, ten termin ważności skoro dla sprzedającego jest to norma ! Myślę o sprzedaży na końcu rynku, tam jest kawa, słodycze i wszystko na raz, jakaś babka zza Buga !


Anuluj