78
13.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Fer - nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz
katon (2025.11.10)
Ty nic nie kumasz jaja wiejskie muszą być brudne a nawet lekko osr... ne. Co by to było jak by jaja wiejskie były czyste umyte - wtedy nikt by nie uwierzył że to jaja ze wsi. Nie znasz ty się na handlu oj nie.
(2025.11.10)
O godzinie 13 i tak już prawie nikogo nie ma. Jak muszą, to niech ustalają godziny otwarcia rynku.
bra (2025.11.10)

info

6  
  4
Rąk po wyjściu z kibla też pewnie nie myjesz.
(2025.11.10)
@JanekMaliniak - Ci którzy uważają że sprawa rynku jest najważniejsza to napiszcie że w Elblągu jest super a ci młodzi co uciekają z Elbląga to głupcy.....
JanekMaliniak (2025.11.10)
Czy ten zakaz dotyczy też niedzielnej giełdy gołębiarskiej? Byłoby wspaniale, bo hodowanie - tj. głównie namnażanie - dla przyjemności nie jest niczym dobrym dla zwierząt. Potem takie nieprzygotowane i niesamodzielne spotyka się na placu, bo uciekły jednemu czy drugiemu z klatki.
Nowy regulamin (2025.11.10)
@nowy regulamin- odnośnie napoczętego tematu brak Tobie ewidentnie wiedzy w tym kontekście i powielasz pomówienia. Takie gołębie nawet specjalnie wypuszczone do treningu pozostają w takim miejscu chwilowo ponieważ ewenementem jest i mały procent gołębi sobie poradzi bez hodowcy dłużej niż trzy dni. W tej sytuacji odlatuje do swojego domu albo szuka najbliższego gołębnika gdzie nie zawsze znajduje dom. Te ptaki, które jedzą na rynku są w 99% całkowicie dzikie, a żyją dzięki śmiecią jakie zostawia w większości człowiek.
Ksionc (2025.11.10)

info

12  
  3
Handel zwierzętami w tym gołębiami nie przeszkadza jakoś w innych miastach i tylko nie tylko polski. Są to wewnętrzne pomysły rajców. W Elblągu jest to tradycją od pokoleń. Sugeruję przemyślenie wprowadzenia opłat dla obsługi i dyżurnego weterynarza lub innej lokalizacji co będzie bardziej z kożyścią dla wszystkich. Elbląg nie był raczej perłą turystyki ale targ gołębi sprowadza tu ludzi żyjących w obrębie 50 km a nawet z dalszych odległości. Są targowiska jak w Wysokiej Mazowieckiej, Radomiu czy Łomży, które są promowane w mediach czy yt. Przepisy nie powstrzymują także miast w Uni takich jak Lier w Belgii. Nawet tak mało znaczne wydarzenia są na plus dla Elbląga.
Ksionc (2025.11.10)

info

22  
  4
... ale koniecznie z jajkami....
(2025.11.10)
Kurka wodna to łoni już nie wiedzą co robić? Niech tylko popatrzą na zabezpieczenie wodociągów bo śmieci się już spaliły... !!!!!
(2025.11.10)

info

7  
  1