Wybrany wątek opinii

@Ksionc, to zdanie: "Te ptaki, które jedzą na rynku są w 99% całkowicie dzikie", miałoby w sobie zalążek racji, gdyby nie duża liczba gołębi z obrączkami. Są one w całym mieście i same sobie tych obrączek nie pozakładały. Handlowanie zwierzętami na mrozie (jak zaraz będzie... ) i trzymanie ich w maksymalnym ścisku jest bliskie znęcania się nad nimi. Jedne na drugich siedzą przerażone sytuacją. A przecież w tych klatkach są również kury i inne ptactwo.
Nowy regulamin (2025.11.11)
@Nowy regulamin - @nowy regulamin- "duża liczba gołębi z obrączkami" dla mnie jest abstrakcją w tym porównaniu. Mieszkam w Elblągu od urodzenia, byłem i bywam fizycznie w każdej lokalizacji miasta a mam 50ę. Zwracam na to uwagę i są to pojedyncze przypadki jak wcześniej pisałem większość przelotem. Co do kur itp. do tego jest weterynarz jak w Tczewie. Znęcanie się jest gorsze każdego Sylwestra!Nie ma to co piszesz żadnego pokrycia w rzeczywistości. Chociaż zdaża się wyjątek, dlatego 1% zawsze jest akapitu. Kto z uchwałodawców podiął dialog?(Jak wskazał przedmówca)
Ksionc (2025.11.11)
@Nowy regulamin - A popatrzyłeś jakiej rasy gołębie mają te obrączki ja jestem na rynku praktycznie co niedzielę i jakoś ozdobnych gołębi tam nie widzę a jak już jest tam gołąb z obrączką to pocztowy a te ptaki to są z lotów te które nie trafiły do domu i zostały tam gdzie jest skupisko gołębi miejskich ponieważ gołąb jest zwierzęciem stadnym
Hodowcaa (2025.11.14)
Powrót do komentarzy