UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
odp.... się leszcze od naszego rynku. Koniec z zostawianiem kasy w glob-korporacjach wysysających ją stąd dla swoich sutych właścicieli, a tzw. SANEPID czy GIS nic nie robi - przede wszystkim w biedrach, lidlach, kauflandach, kerfurach... wszystko tam przechodzi :/ a kontroli zero... takie to "silne państwo", które może pozwolić sobie na kontrolę pana Rysia na targowisku... bo ten nie odpowie kopniakiem i nie ma swojego działu prawnego :/
Norymberga_2.0