UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ksionc, to zdanie: "Te ptaki, które jedzą na rynku są w 99% całkowicie dzikie", miałoby w sobie zalążek racji, gdyby nie duża liczba gołębi z obrączkami. Są one w całym mieście i same sobie tych obrączek nie pozakładały. Handlowanie zwierzętami na mrozie (jak zaraz będzie... ) i trzymanie ich w maksymalnym ścisku jest bliskie znęcania się nad nimi. Jedne na drugich siedzą przerażone sytuacją. A przecież w tych klatkach są również kury i inne ptactwo.

Nowy regulamin

Anuluj