123
06.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak można reprezentować taką kreaturę jak Zero? Człowieka który niszczył życie innych bo to było nośne medialnie, a nie koniecznie zgodne z prawdą i prawem. Człowieka który z urzędu ministra zrobił sposób na biznes. Człowieka który w gębie był kozak, a jak przyszło stanąć twarzą w twarz to uciekł. Nie jestem miłośnikiem Platformy czy Donalda, ale kanalie łamiące prawo powinny za to zapłacić.
(2025.11.06)

info

126  
  10
Facet nie ma za grosz wstydu (a Ziobro za grosz odwagi)
(2025.11.06)
ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
KapitanSzyderca (2025.11.06)

info

14  
  3
Zero pełnomocnikiem ZERA a potem obydwaj zostaną ZAKRATKOWANI.
Cynik (2025.11.06)

info

52  
  7
Jaki to wstyd dla Pasłęka? Takie pitolenie bez sensu. W każdym mieście urodzili się jacyś politycy. To Toruń powinien zapaść się ze wstydu pod ziemię, rydze na brązowym itd.
Śliwka będzie sławny i w przyszłości zajdzie wysoko....
Widzę że coeraz więcej komentatorów odcina się od tego produltu politycznej nijakosci którego nazywam szamondakiem. Ok ale w sejmie leży wniosek mecenasa Wróbla o uchylenie immunitetu Śliwce. Akurat o tym fakcie Redakcja może poinformować ponieważ nie jest to element postepowania w którym ów nieudacznik zasłania się immynitetem pokazując brak odwagi i totalny brak poszanowania dla wyborców. Immunitet ma chronoć Posła przed szykanami ze stony wladzy a nie być narzędziem do tłumienia krytyki wyborców. Naprawdę klasa polityczna i prawnicy w tym kraju wkopali się pod mół i drążą dno i w tej kategorii poseł z Pasłeka jest zdecydowanym liderem
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.06)
Ojejej jaki atak -:))) takiego syfu w polityce po każdej ze stron nie bylo od lat!!!! I nie ma ani jednych tylko zlych a drugich tylko dobrych !!!! ! To juz dno dna !
(2025.11.06)

info

22  
  1
Słuchałam wystąpienia tego naszego posła na komisji. Wstyd mi było, że jest z mojego miasta.
(2025.11.06)

info

39  
  10
@MariuszLewandowski-Fc - A tu błyszczą udacznicy co już się wykopali spod mułu albo mółu(wszak tak wyrocznia napisała)