UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jaki to wstyd dla Pasłęka? Takie pitolenie bez sensu. W każdym mieście urodzili się jacyś politycy. To Toruń powinien zapaść się ze wstydu pod ziemię, rydze na brązowym itd.
Jaki to wstyd dla Pasłęka? Takie pitolenie bez sensu. W każdym mieście urodzili się jacyś politycy. To Toruń powinien zapaść się ze wstydu pod ziemię, rydze na brązowym itd.