UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jaki to wstyd dla Pasłęka? Takie pitolenie bez sensu. W każdym mieście urodzili się jacyś politycy. To Toruń powinien zapaść się ze wstydu pod ziemię, rydze na brązowym itd.


Anuluj