UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak można reprezentować taką kreaturę jak Zero? Człowieka który niszczył życie innych bo to było nośne medialnie, a nie koniecznie zgodne z prawdą i prawem. Człowieka który z urzędu ministra zrobił sposób na biznes. Człowieka który w gębie był kozak, a jak przyszło stanąć twarzą w twarz to uciekł. Nie jestem miłośnikiem Platformy czy Donalda, ale kanalie łamiące prawo powinny za to zapłacić.


Anuluj