Wybrany wątek opinii
Facet nie ma za grosz wstydu (a Ziobro za grosz odwagi)
Do moderacji
Odpowiedz
117
13
Odezwał się bohater internetowy. Sam nie masz za grosz wstydu i odwagi.
Do moderacji
Odpowiedz
3
19
@bra - Ależ podjarana pisowska wazelina
Do moderacji
Odpowiedz
18
1
Zobaczymy jaką będzie miała odwagę obecna sitwa jak się zmieni władza a zmieni się szybciej niż się wam zdaję
Do moderacji
Odpowiedz
0
10
@LoloManolo - Osiem lat rządzili i jakoś kwitów na Tuska czy Owsiaka nie znaleźli. Wyciągnij wnioski.
Do moderacji
Odpowiedz
10
3
@LoloManolo - "Zobaczymy jaką będzie miała odwagę obecna sitwa jak się zmieni władza" - Jeśli wygracie - Będziecie się po prostu mścić bezprawnie, czyli tak jak to robi PIS, nic więcej. Niestety dla Was to będzie koniec PIS, z radością dla Polski i tyle.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Kwotów na Owsiaka nie trzeba - dość pytan wynika z analizy sprawozdań finansowych WOŚP z ich strony. I tak jak Kaczyński z obawy przed pytaniami nie wpuścił dziennikarzy na spotkanie wyborcze w EUCHE tak Owsiak nie odpowiedział na propozycje żeby spotkał się w kandydatami na Prezydnta w I Turze. Myślę że Grzegorz Braum zmitłby medialną wydmuszkę Jurka i wcale się nie dziwie brakowi odpowiedzi. Również Pan Krauze nie umiał rok temu odpowiedzieć na proste pytania - zobaczymy jak będzie w tym roku może się przygotuje. Udawanie głupa to ulubiona taktyka oszustów tyle że ja nie mam zamiaru nikomu odpuszczać odpowiedzi co się dzieje z pieniędzmi z publicznej zbiórki. I pewnie nie tylkio ja mam prawo pytać tyle że ja wiem o co pytać i znajdę czas żeby pytania postawić.
Do moderacji
Odpowiedz
1
5