Wybrany wątek opinii
Żal na to patrzeć wstyd dla Pasłęka
Do moderacji
Odpowiedz
149
19
Jaki to wstyd dla Pasłęka? Takie pitolenie bez sensu. W każdym mieście urodzili się jacyś politycy. To Toruń powinien zapaść się ze wstydu pod ziemię, rydze na brązowym itd.
Do moderacji
Odpowiedz
25
6