Wybrany wątek opinii

Żal na to patrzeć wstyd dla Pasłęka
(2025.11.06)
Jaki to wstyd dla Pasłęka? Takie pitolenie bez sensu. W każdym mieście urodzili się jacyś politycy. To Toruń powinien zapaść się ze wstydu pod ziemię, rydze na brązowym itd.
(2025.11.06)
Powrót do komentarzy