UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak można reprezentować taką kreaturę jak Zero? Człowieka który niszczył życie innych bo to było nośne medialnie, a nie koniecznie zgodne z prawdą i prawem. Człowieka który z urzędu ministra zrobił sposób na biznes. Człowieka który w gębie był kozak, a jak przyszło stanąć twarzą w twarz to uciekł. Nie jestem miłośnikiem Platformy czy Donalda, ale kanalie łamiące prawo powinny za to zapłacić.