A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Niech on się nie waży tu się pokazywać. Z kim się zadajesz takim się stajesz, niedaleko pada śliwka od ziobry.
@Mirek 12 - Z Funduszu Sprawiedliwości nie zginęła żadna złotówka. Mówienie o kradzieży to zwykle kłamstwo. Ewentualnie można oskarżyć o nieprawidłowe wydawanie środków, niezgodnie z przeznaczeniem, ale to też mocno naciągane. Powtarzasz tylko kłamstwa KO i TVN. Oliwa nie ruchliwa, ale sprawiedliwa. Jak chcą go praktycznie zabić, to ma wrócić po śmierć.
Prokuratura Żurkobodnarowa ma od dwóch lat wszystkie potrzebne dokumenty. Dlaczego już dawno nie sporządzono aktów oskarżenia i nie ma wyroków skazujących. Dlatego Żurek ostatnio zmieniał prezesów sądów. Sprawa bardzo prosta a tak długo to trwa, czyli nic nie ma prokuratura. Pożyjemy, zobaczymy.
Ale nam się udało, że pan śliwka nie został Prezydentem Elbląga.
Odezwał się bohater internetowy. Sam nie masz za grosz wstydu i odwagi.
Brawo Panie Andrzeju. Trzeba dużej odwagi, by przeciwstawiać się obecnemu reżimowi. To grozi w najlepszym razie szkalowaniem rodziny. Życzę zdrowia i bezpieczeństwa.
Słyszałem o większych grupach przestępczych-:))) a tak serio i tak nic z tej akcji nie wyjdzie; czas tez zająć sie prawdziwymi gangsterami, tu polityczna zabawa!efekt będzie tradycyjnie żaden
Trochę pracy mnie to kosztowało ale z drugiej strony odzew ludzi na ulicach na moją ulotkę z listem w jego sprawie był fenomenalny - tyle podziękowań i gratulacji nie dostałem od czasów Referendum. Mam nadzieje że młodzi ludzie którzy brali ulotkę dla Rodziców już nigdy nie zagłosują na takie persony. Elbląga jest dla Elblążan a nie dla przybłęd które chcą sobie z niego zrobić trmpolinkę dla sukcesu w warszawce.... Super wpis Szanowny Panie
Dobra dobra nie czytam tego co pisze - fakt. Miszczem ortografii i interpunkcji nie jestem ale za moich czasów dysortografia nie istniała jako schorzenie. A nieskromnie przyznam że akurat to najmniej mi doskwiera.... I co mi zrobisz ?