UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ojejej jaki atak -:))) takiego syfu w polityce po każdej ze stron nie bylo od lat!!!! I nie ma ani jednych tylko zlych a drugich tylko dobrych !!!! ! To juz dno dna !


Anuluj