UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ojejej jaki atak -:))) takiego syfu w polityce po każdej ze stron nie bylo od lat!!!! I nie ma ani jednych tylko zlych a drugich tylko dobrych !!!! ! To juz dno dna !
Ojejej jaki atak -:))) takiego syfu w polityce po każdej ze stron nie bylo od lat!!!! I nie ma ani jednych tylko zlych a drugich tylko dobrych !!!! ! To juz dno dna !