A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak widzę tu wasze komentarze to ja nie widzę tu zabawy z pistoletem gazowym komuś by się krzywda stała to rodzice by płakali zamiast pilnować i miedz opiekę nad dzieckiem. Powini grać w piłkę jak kiedyś było lata 90 a nie pierdoły w głowie opieka powinna wpaść do rodziców i tyle bo to nie jest normalne
@gangsta_paraszajs - Zawsze możesz wyjechać do Sudanu.
jacy rodzice takie dzieci
USA lepiej zobrazuje to
@grubo_na_komendzie - Oj się pan czepia. O 7 odprawa. Od 7,30 rozwożenie dzieci do szkoły, żony do pracy.8,30 śniadanie. Od 9,10 zakupy, żeby po pracy było więcej czasu. Około dwunastej po przerwie na kawę zbiórka na obiad i decyzja gdzie zjeść, gdzie mają, ,słabo " I dadzą za darmo, po obiadku około 13,30 chwila na odpoczynek, do szkoły po dzieci i w zasadzie dzień pracy minął. Panie komedia cię jak tu żyć i pracować w tej Policji jak tak mało czasu?
PokoleniePajaca w czerwonychGaciach i okularach - róbtaCOchceta! jak chowata tak mata.
Ilu zabitych ilu ranionych ilu przestraszonych taka wielka akcja i policji nie było za daleko nie zdążyli dojechać prawda jest taka że żadnych gazuwek nie było widać po zachowaniu żaden nawet nie kicha🤣pobawili się poszczelali z kulek i po sprawie a sprawa tak nagłaśniania się jakby były hospitalizację i napad dajcie żyć dzieciakom podziwiam ich że nie siedzą jak inne dzieciaki zamuły przed telewizorem całe dnie grajác i Internet pouczyć że to niejest miejsce na zabawę co do drzwi to ustalić czy sklep niedziela okazji żeby je wymienić przy okazji zabawy dzieciakòw.
@grubo_na_komendzie - Bo znasz się na prawie karnym jak świnia na gwiazdach. Bo i widzisz chyba, że takie publikacje lądują w sieci jak Policja wyczerpie możliwości identyfikacji. A dlaczego bo najpierw RODO.
A przestrzelona szyba w drzwiach to od komara?
Ja im mogę strzelić