39
06.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Gdy rodzice z własnej kieszeni zapłacą za szybę, to może i swoje dzieci lepiej będą pilnować.
znaFca++ (2025.11.07)
@znaFca++ - Jak patrzę na współczesnych "rodziców" to totalny śmiech. Mają wywalone na wszystko i totalne zapatrzenie w swoich bąbelków.
(2025.11.07)
a mogli na modrzewinke sobie iść postrzelać, orły xD
beks (2025.11.07)

info

1  
  1
Gdzie byli rodzice
(2025.11.07)

info

1  
  1
A po ciastka lub hamburgery to już nie latają ? Na kogutach położyliby konkurencja z Glovo na kolana, ,, ,A nie wolno zapomnieć żeby komuś wpelpić mandat wszak swoje normy trzeba wyrobić, ,, Kwadrans wystarczy ? Wszak jak pisał Piekara - winny jest każdy sporny jest tylko wymiar kary.....
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.07)
hmmmm podsumowując... rodzice zpier.... by dzieci utrzymać, dzieci ja to dzieci bawią się jak mogą..... ogrody.. chyba są ubezpieczone, a jeśli nie to gdzie była obsługa ( ochrona). policja? no może każdy jak może i mu się chce hehehe hehehe.... z d g robita i gnita. ale i do przodu
bluerose (2025.11.08)

info

1  
  4
a jak kto nie rozumiju to po gitaru
bluerose (2025.11.08)

info

1  
  0
Dzieci, proszę natychmiast zgłosić się na policję!
(2025.11.08)

info

2  
  0
Strzelali, bo im na to się pozwala.
(2025.11.08)

info

0  
  0