UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak widzę tu wasze komentarze to ja nie widzę tu zabawy z pistoletem gazowym komuś by się krzywda stała to rodzice by płakali zamiast pilnować i miedz opiekę nad dzieckiem. Powini grać w piłkę jak kiedyś było lata 90 a nie pierdoły w głowie opieka powinna wpaść do rodziców i tyle bo to nie jest normalne
Aa78