UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@grubo_na_komendzie - Oj się pan czepia. O 7 odprawa. Od 7,30 rozwożenie dzieci do szkoły, żony do pracy.8,30 śniadanie. Od 9,10 zakupy, żeby po pracy było więcej czasu. Około dwunastej po przerwie na kawę zbiórka na obiad i decyzja gdzie zjeść, gdzie mają, ,słabo " I dadzą za darmo, po obiadku około 13,30 chwila na odpoczynek, do szkoły po dzieci i w zasadzie dzień pracy minął. Panie komedia cię jak tu żyć i pracować w tej Policji jak tak mało czasu?


Anuluj