UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak widzę tu wasze komentarze to ja nie widzę tu zabawy z pistoletem gazowym komuś by się krzywda stała to rodzice by płakali zamiast pilnować i miedz opiekę nad dzieckiem. Powini grać w piłkę jak kiedyś było lata 90 a nie pierdoły w głowie opieka powinna wpaść do rodziców i tyle bo to nie jest normalne

Aa78

Anuluj