Wybrany wątek opinii

Całkowicie się zgadzam kto chce niech płaci. Nikt nikomu nie powinien zabraniać tego, że chce oddać swoje pieniądze jakiemukolwiek cwaniakowi. Ale swoje, nie moje z podatków, a takie wydają miasta i państwo.
(2025.11.08)
A jak z moich (może i twoich) podatków państwo wydaje miliardy na te pomysły wyborcze by zapewnić ciągłą wygraną jakiegoś tam cwaniackiego PIS, to już dla Ciebie jest ok?
(2025.11.08)
Powrót do komentarzy