UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolega z postu powyżej doskonale rzecz ujął - WOŚP korzysta z ogromnego bezpłatnego wsparcia publicznego i w tym zakresie to jest temat dyskusji publicznej. Jeśli mam płacić za zabawę innych to mam prawo zaprotestować i w skrócie o to chodzi - wydatki WOŚP to festiwale dla wybranych połączone z indoktrynacją polityczną i światopoglądową. Wolność nie polega na tym że wszyscy pracujemy żeby kilku wybranych mogło się zabawić, ,, ,Coś pomyliłem czy to dość jasny wywód > ?

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj