UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Xxxl - Nie chcesz, nie wspieraj i tyle. Nie udowadniaj ludziom że oszustem, bo dla mnie nim nie jest. Po co ciągle tu miauczysz kombinując by ludzie ci uwierzyli. Siedź sobie po prostu w finał orkiestry w domu i tyle, pozwól bawić się innym. Mamy w końcu wolność chyba? Nawet od takich jak TY też