UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Sezon na Owsiaka się zaczął. Przeciwnicy najczęściej stare dziady będą wklejać stare, ciągle te same komentarze, które piszą od lat. Zwolennicy będą bronić WOŚP i Owsiaka. Sezon skończy się 26 stycznia 2026r. Orkiestra zagra i zapadnie cisza. Polska stoi do góry nogami. Owsiak lewak, resortowe dziecko na wolności a patriotę Ziobrę do więzienia na 25 lat chcą wysłać. To nie może być. To trzeba zmienić. Rewolucja powinna wybuchnąć. Nawrocki, Braun i Bąkiewicz to polska nadzieja na normalny kraj.

Czy