UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Całkowicie się zgadzam kto chce niech płaci. Nikt nikomu nie powinien zabraniać tego, że chce oddać swoje pieniądze jakiemukolwiek cwaniakowi. Ale swoje, nie moje z podatków, a takie wydają miasta i państwo.
Całkowicie się zgadzam kto chce niech płaci. Nikt nikomu nie powinien zabraniać tego, że chce oddać swoje pieniądze jakiemukolwiek cwaniakowi. Ale swoje, nie moje z podatków, a takie wydają miasta i państwo.