UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Całkowicie się zgadzam kto chce niech płaci. Nikt nikomu nie powinien zabraniać tego, że chce oddać swoje pieniądze jakiemukolwiek cwaniakowi. Ale swoje, nie moje z podatków, a takie wydają miasta i państwo.


Anuluj