Wybrany wątek opinii

Sezon na Owsiaka się zaczął. Przeciwnicy najczęściej stare dziady będą wklejać stare, ciągle te same komentarze, które piszą od lat. Zwolennicy będą bronić WOŚP i Owsiaka. Sezon skończy się 26 stycznia 2026r. Orkiestra zagra i zapadnie cisza. Polska stoi do góry nogami. Owsiak lewak, resortowe dziecko na wolności a patriotę Ziobrę do więzienia na 25 lat chcą wysłać. To nie może być. To trzeba zmienić. Rewolucja powinna wybuchnąć. Nawrocki, Braun i Bąkiewicz to polska nadzieja na normalny kraj.
Czy (2025.11.08)
@Czy - kto i czym cie karmi że takie plewy produkujesz?
nielubiekaczek (2025.11.08)
@Czy - Jak złodziej może być patriotą? To cynik i miekiszon
(2025.11.08)
Powrót do komentarzy