80
11.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A co 5am nowy dyrektorek przyjacielem rządzących. Kosiarkę przytula ? Zadowolony z kolegów?
Oszusci (2025.11.08)

info

0  
  1
A dajcie spokój z tą niepodległością, to co się dzieje dzisiaj z naszą ojczyzną, z tym bezprawiem z tym chorym wymiarem " niesprawiedliwości", tak źle nie było nawet za komuny, to absolutna anarchia, gdzie prawo nic nie znaczy gdzie kłotnie w sejmie biją na głowę te Targowickie, po których Polska przestała istnieć - to jest śmiertelne niebezpieczeństwo dla Państwa, - jego mieszkańców I jeśli nie znajdzie się jakiś Kościuszko, to tak jak I on będziemy musieli wiać gdzieś do Ameryki, by o tą wolność I niepodległość walczyć dla innych narodów, bo nasz naród nasi posłowie sprzedali nas innym, historia to nauka, która nas nigdy jak do tej pory niczego nie nauczyła
Staruszek portier (2025.11.08)
@Staruszek portier - Jeśli już wspominasz Targowicę. To przypomnij ilu biskupów brało udział w konfederacji i kto prosił o pomoc carycę ? Dziś pisowscy proszą o pomoc Putina a biskupi psioczą na Unię
Historia kołem się toczy (2025.11.08)
@Historia kołem się toczy - Nie ma co przypominać czy to był biskub, czy to był król, czy Branicki, czy Skrzetuski, to byli Polacy, którzy zdradzili ojczyznę- ci sami albo jeszcze gorsi rujnują dzisiaj nasz kraj I tylko chwila nas dzieli, że któryś z tych liderów porosi znowu Niemcy, albo Rosję o zniewolenie.
Staruszek portier (2025.11.08)
@Staruszek portier - Biskup, biskup - oczywiście
Staruszek portier (2025.11.08)
Nie miałaś. Nie miałaś szczęścia biedna Ojczyzno cierniste do wolności były twe drogi ciągle do ciebie wyciągały się wrogie ręce ciągle grabiły ten kraj ubogi. Krzyżacka zawierucha pustoszyła ten kraj to szłaś pod jasyr turecki w niewolę ciągle do boju trąbka grała i krwią obrońców broczyła polskie pole. Potop szwedzki zalewał ten kraj krwią znaczył polską ziemię dziś tylko w lasach kurhany tkwią w nich polski żołnierz drzemie. Lata niewoli powstania rozbiory sen o wolności sen o potędze lecz kiedy tylko kraj się podźwignął znów go grabiły obce ręce. Nazistowska machina fabryki śmierci codzienna śmierć wyniszczenie Powstanie Warszawskie zryw polskiej młodzieży w kanałach stracone pokolenie. I znów niewola czerwona zaraza naród zakuty w sowieckie kajdany gułagi śmierci śniegi Syberii i znowu nowe rany. Zrywy narodu protesty strajki dziś mamy w końcu wolny kraj lecz dalej biedny jak przed laty za krew przelaną szczęście nam daj. Gehenna życia brak pracy i chleba perspektyw do życia dla młodych ludzi bo dalej nas grabi rządzących elita czy Bóg ich sumienia obudzi. Henryk Siwakowski.
(2025.11.08)
Jaka niepodległość gdzie ? Piułsudski to szpieg austriacko niemiecki zmataczyli historię i ogłupiają ludzi iluzją wolności.
jaja jak berety (2025.11.08)
Od XVII. wieku nieustanne ataki grabierze wojny Szwedzi Niemcy Moskwa tatarzy Turcy, kozacy Rosjanie Prusacy, nawet i Bonaparte się w naszym hymnie znalazł jak Piłat poncjusz w Credo i tak w kółko. O wojnach XX wieku nie wspomnę bo to oczywiste, aż dziw że ten naród się ostał. Czy jest wolny i niepodległy trudno powiedzieć.. Na pewno jest dziś słaby ekonomicznie i kiepsko rządzony. Ale to moja ojczyzna.
(2025.11.09)
Nie znam żadnego bohatera narodowego który by nie miał kochanki chociaż jednej. Więc to żaden argument
H. D. (2025.11.09)
107 lat kulawego patriotyzmu... tak, tak patrz wycieczki m. i.na Węgry i za Ocean...
akuku (2025.11.09)

info

2  
  2