UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Od XVII. wieku nieustanne ataki grabierze wojny Szwedzi Niemcy Moskwa tatarzy Turcy, kozacy Rosjanie Prusacy, nawet i Bonaparte się w naszym hymnie znalazł jak Piłat poncjusz w Credo i tak w kółko. O wojnach XX wieku nie wspomnę bo to oczywiste, aż dziw że ten naród się ostał. Czy jest wolny i niepodległy trudno powiedzieć.. Na pewno jest dziś słaby ekonomicznie i kiepsko rządzony. Ale to moja ojczyzna.