UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Od XVII. wieku nieustanne ataki grabierze wojny Szwedzi Niemcy Moskwa tatarzy Turcy, kozacy Rosjanie Prusacy, nawet i Bonaparte się w naszym hymnie znalazł jak Piłat poncjusz w Credo i tak w kółko. O wojnach XX wieku nie wspomnę bo to oczywiste, aż dziw że ten naród się ostał. Czy jest wolny i niepodległy trudno powiedzieć.. Na pewno jest dziś słaby ekonomicznie i kiepsko rządzony. Ale to moja ojczyzna.