80
11.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Mołdawskie Trampki Nissana - pakuj sie na 10/jak co miesiąc/do Jarka -tam masz polexit swoje miejsce kultu
nielubiekaczek (2025.11.06)
@nigdy wiecej KO,PSL,Lewica - popłacz sie jeszcze i poskarż sie w domu na info na taka niesprawiedliwość
URSUS (2025.11.06)
@A deficyt rośnie - większego fanatyka od ciebie to trudno tu na forum znaleźć
(2025.11.06)
,, w rytm Poloneza z filmu, ,Pan Tadeusz " ". Hmmmm czyli gimbaza już pisze dla portelu..... I wszystko jasne.
(2025.11.07)

info

2  
  2
Jadłem tą grochówkę służąc ojczyźnie, dwa lata w 1983/85 Grupa k/ Grudziądza i nigdy mi nie zbrzydła bo i sam taką gotuje do dziś. Ale ? Chętnie bym dziś spróbował tak spontanicznie porównał smak tylko te kolejki ludzi z głodu i tych z pazerności bo za darmo mnie odbycia....
(2025.11.07)

info

3  
  0
Proszę przenieś te kamienie obok rzeczki a nie blokować miasto za każdym razem bez końca. Serduszko na przeciwko katedry ma swoje miejsce a te pomniki nie mogą tam być ? Miejsca dużo a ruch nie zablokowany. Przejazd NEO NAWROCKIEGO BEDZIE ZAMKNIETY !
(2025.11.07)

info

3  
  3
obawiam sie ze nawrocki szybciej skończy niż kaczyński !
(2025.11.07)

info

4  
  7
Elbląg to zadupie tu się nic nie dzieje.
(2025.11.07)

info

6  
  12
Świętowania zarliwsze niż w komunie a wieszcze musza mieć, 50 kamer. A co jak pieski obsikaha w tym miejscu. Cudowne miejsce.
(2025.11.08)

info

1  
  3
Takie kamerce powinni daleko za miastem stawiać zeby ruchu nie tamowac
(2025.11.08)

info

0  
  3