Wybrany wątek opinii
ładnie zaplanowany dzień niepodległość dla nas Polaków jest najważniejsza chociaż ostatnie 2 lata to anty polskie działania
Do moderacji
Odpowiedz
37
45
"Anty polskie"-naucz się najpierw pisać po polsku, dopiero komentuj. No, chyba, że pochodzisz z Rosji.
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
A dajcie spokój z tą niepodległością, to co się dzieje dzisiaj z naszą ojczyzną, z tym bezprawiem z tym chorym wymiarem " niesprawiedliwości", tak źle nie było nawet za komuny, to absolutna anarchia, gdzie prawo nic nie znaczy gdzie kłotnie w sejmie biją na głowę te Targowickie, po których Polska przestała istnieć - to jest śmiertelne niebezpieczeństwo dla Państwa, - jego mieszkańców I jeśli nie znajdzie się jakiś Kościuszko, to tak jak I on będziemy musieli wiać gdzieś do Ameryki, by o tą wolność I niepodległość walczyć dla innych narodów, bo nasz naród nasi posłowie sprzedali nas innym, historia to nauka, która nas nigdy jak do tej pory niczego nie nauczyła
Do moderacji
Odpowiedz
7
6
@Staruszek portier - Jeśli już wspominasz Targowicę. To przypomnij ilu biskupów brało udział w konfederacji i kto prosił o pomoc carycę ? Dziś pisowscy proszą o pomoc Putina a biskupi psioczą na Unię
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
@Historia kołem się toczy - Nie ma co przypominać czy to był biskub, czy to był król, czy Branicki, czy Skrzetuski, to byli Polacy, którzy zdradzili ojczyznę- ci sami albo jeszcze gorsi rujnują dzisiaj nasz kraj I tylko chwila nas dzieli, że któryś z tych liderów porosi znowu Niemcy, albo Rosję o zniewolenie.
Do moderacji
Odpowiedz
5
8
@Staruszek portier - Biskup, biskup - oczywiście
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Teraz dopiero jest Polskie Święto, a nie piscwaniaków
Do moderacji
Odpowiedz
5
4