UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A dajcie spokój z tą niepodległością, to co się dzieje dzisiaj z naszą ojczyzną, z tym bezprawiem z tym chorym wymiarem " niesprawiedliwości", tak źle nie było nawet za komuny, to absolutna anarchia, gdzie prawo nic nie znaczy gdzie kłotnie w sejmie biją na głowę te Targowickie, po których Polska przestała istnieć - to jest śmiertelne niebezpieczeństwo dla Państwa, - jego mieszkańców I jeśli nie znajdzie się jakiś Kościuszko, to tak jak I on będziemy musieli wiać gdzieś do Ameryki, by o tą wolność I niepodległość walczyć dla innych narodów, bo nasz naród nasi posłowie sprzedali nas innym, historia to nauka, która nas nigdy jak do tej pory niczego nie nauczyła

Staruszek portier