A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Akurat w ten dzień i o tej godzinie musisz tam przejeżdżać? Dla Ciebie kamienie, bo pewnie niczego nie szanujesz, że o Świecie Niepodległości nie wspomnę 😡
Teraz dopiero jest Polskie Święto, a nie piscwaniaków
Teraz jest w modzie mieć kochankę... - wtedy może też kto to wie.
To coś na zdjęci to na pewno nie jest pomnikiem twórców niepodległości. To jedno popiersie i kul Piłsudskiego. Nazwiska na czterech odrębnie stojących kamlotach to nie pomnik tylko nazwiska na kamlotach oddzielnie stojących. Równie dobrze zamiast tych czterech nazwisk na tych czterech kamlotach można było napisać cztery słowa. Było też kilku innych.
@jaja jak berety - Gdyby mowa była nie o Piłsudskim a Kaczyńskim to byś pisał św. pamięci jakby on świetnym był.
Dziś biegaj z jego bliźniakiem....
Zamiast tego drobiu kaczki czy gęsiny ja od tego roku zawsze 11go listopada zajadam żurek!!! Żurek to symbol odzyskania Niepodległości przez Polskę i Polaków. Tak to jest faktyczny i prawdziwy symbol każdego patrioty!!! Niech żyje wolna i niepodległa Polska żurkiem płynąca i pachnąca.
Moim zdaniem zupełnie by wystarczył pomnik Piłsudskiego a poniżej nazwiska pozostałych.
Czas iść po rozum do głowy i przenieś ten symbol bliżej rzeki, obok serducho ! Ruch nie musi być ząbkowany ! A kasa za zwiększoną ochronę i zabezpieczenia zaoszczędzona....
@A deficyt rośnie - Wania dalej wklejasz przekaz z Moskwy. Juz z takimi hasłami wchodziliście do Polski w 1920 i 1945.Cały czas ta sama śpiewka ponad 100 lat.
ale nudy, nawet nie wyjdę z domu