UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jaka niepodległość gdzie ? Piułsudski to szpieg austriacko niemiecki zmataczyli historię i ogłupiają ludzi iluzją wolności.

jaja jak berety

Anuluj