UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jaka niepodległość gdzie ? Piułsudski to szpieg austriacko niemiecki zmataczyli historię i ogłupiają ludzi iluzją wolności.
jaja jak berety
Jaka niepodległość gdzie ? Piułsudski to szpieg austriacko niemiecki zmataczyli historię i ogłupiają ludzi iluzją wolności.
jaja jak berety