A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Moim skromnym zdaniem, wszystko sie zmienia. Moda na zajęcia pozalekcyjne, jeśli chodzi o ich wybór także. Skoro dzieci i rodzice wolą uczestniczyć w innych formach czasu wolnego i do tego jest zainteresowanie, np. Pracownia folkowa, ( zapytam retorycznie), czemu nie? Nie jestem osobiście "wielbicielem" Pani Dyrektor MDK, ale w tym przypadku podjąłbym taką samą decyzję.
A w Elblągu..... wygasła umowa o pracę, na oko widać, że nie ma chęci aby ją znowu przywrócić, łatwiej chłopa przewrócić, jak tą umowę wyrzucić
Ze smutkiem przeczytałem tę informację. Mam wrażenie, że sekcja modelarska była zbyt słabo reklamowana w MDK i w mieście. Nie znam tego nauczyciela i nie wiem jakie modele ci chłopcy budowali. Jestem seniorem w tej dziedzinie i kilkakrotnie spotkałem się na lotnisku modelarskim Aeroklubu Elbląskiego z pytaniami rodziców o modelarnię. Zazwyczaj wspominałem o MDK. My tworzymy nieformalną grupę zapaleńców i latamy dzięki uprzejmości Dyrekcji AE. Jak długo, nie wiemy. Mamy swoją modelarnię ale aby pracować z dziećmi trzeba teraz mieć papiery pedagoga. Nasze uprawnienia instruktorskie to dzisiaj za mało. Takie przepisy. Wielka szkoda, że nikt nie chce pielęgnować zdolności politechnicznych dzieci i młodzieży.
Modelarnia Religia WF Historia... - FU jakie to niemodne i staroświeckie... tera Tańce w modzie i pusto głowie zaśpiewać - wystękać jednego gniota i stać się ''gwiazdą'' to je to.
Postawić należy pytanie co w takim MDK na etacie robi konserwator?
Konserwator robi tam konserwy... - no chyba to logiczne.
Takich ludzi większość elblążan wybrała.
@Oj pani dyr.- nieładnie - Pani pseudo dyrektor nic nie robi dla dzieci tylko się puszy, pozwala na zakładanie jakiś stowarzyszeń które faworyzują tylko niektóre dzieci które latają sobie do USA i bawią się za pieniądze innych dzieci razem z dwoma paniami które owo stowarzyszenie założyły. To wszystko kpina. Pani dyrektor czas chyba zmienić stanowisko na inne - po znajomości.
Uczyć dzieci umiejętności manualnych ! Bo mamy pokolenie co ogniska nie umie rozpalić !
@jojojo - Oteiera dzieciom konserwy