23
05.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Moim skromnym zdaniem, wszystko sie zmienia. Moda na zajęcia pozalekcyjne, jeśli chodzi o ich wybór także. Skoro dzieci i rodzice wolą uczestniczyć w innych formach czasu wolnego i do tego jest zainteresowanie, np. Pracownia folkowa, ( zapytam retorycznie), czemu nie? Nie jestem osobiście "wielbicielem" Pani Dyrektor MDK, ale w tym przypadku podjąłbym taką samą decyzję.
Ceba (2025.11.05)

info

5  
  9
A w Elblągu..... wygasła umowa o pracę, na oko widać, że nie ma chęci aby ją znowu przywrócić, łatwiej chłopa przewrócić, jak tą umowę wyrzucić
Oj pani dyr.- nieładnie (2025.11.05)
Ze smutkiem przeczytałem tę informację. Mam wrażenie, że sekcja modelarska była zbyt słabo reklamowana w MDK i w mieście. Nie znam tego nauczyciela i nie wiem jakie modele ci chłopcy budowali. Jestem seniorem w tej dziedzinie i kilkakrotnie spotkałem się na lotnisku modelarskim Aeroklubu Elbląskiego z pytaniami rodziców o modelarnię. Zazwyczaj wspominałem o MDK. My tworzymy nieformalną grupę zapaleńców i latamy dzięki uprzejmości Dyrekcji AE. Jak długo, nie wiemy. Mamy swoją modelarnię ale aby pracować z dziećmi trzeba teraz mieć papiery pedagoga. Nasze uprawnienia instruktorskie to dzisiaj za mało. Takie przepisy. Wielka szkoda, że nikt nie chce pielęgnować zdolności politechnicznych dzieci i młodzieży.
pelikan (2025.11.05)

info

15  
  2
Modelarnia Religia WF Historia... - FU jakie to niemodne i staroświeckie... tera Tańce w modzie i pusto głowie zaśpiewać - wystękać jednego gniota i stać się ''gwiazdą'' to je to.
(2025.11.05)

info

13  
  1
Postawić należy pytanie co w takim MDK na etacie robi konserwator?
jojojo (2025.11.05)
Konserwator robi tam konserwy... - no chyba to logiczne.
Cymbalista. (2025.11.05)

info

10  
  3
Takich ludzi większość elblążan wybrała.
Truso (2025.11.05)
@Oj pani dyr.- nieładnie - Pani pseudo dyrektor nic nie robi dla dzieci tylko się puszy, pozwala na zakładanie jakiś stowarzyszeń które faworyzują tylko niektóre dzieci które latają sobie do USA i bawią się za pieniądze innych dzieci razem z dwoma paniami które owo stowarzyszenie założyły. To wszystko kpina. Pani dyrektor czas chyba zmienić stanowisko na inne - po znajomości.
Uoi (2025.11.05)
Uczyć dzieci umiejętności manualnych ! Bo mamy pokolenie co ogniska nie umie rozpalić !
Taka prawda . (2025.11.05)

info

10  
  1
@jojojo - Oteiera dzieciom konserwy
(2025.11.06)