A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Modelarstwo uczy wielu umiejętności przydatnych w życiu, uczy też myślenia i to może się nie podobać, dlatego rozumiem w pełni powód likwidacji sekcji modelarskiej. Myślący ludzie są dla wszelkiej władzy (zwłaszcza kościelnej) niepotrzebni.
Super, że MDK się rozwija i wprowadza nowe zajęcia dopasowane do tego, co dziś naprawdę interesuje młodzież. Fajnie, że pojawiają się nowe pomysły kreatywne pracownie. Widać, że placówka idzie z duchem czasu i dba o to, żeby młodzi mieli szeroki wybór ciekawych form spędzania wolnego czasu.
A czy ktoś zapytał dzieci, młodzież która uczęszczała na zajęcia w modelarni, czy zamiast tych zajęć wolą zajęcia muzyczne typu folk, taneczne czy jakieś inne. Zabieracie dzieciom pasje. O co w tym wszystkim chodzi. Dlaczego dyrektor nie pofatygowała się żeby porozmawiać z uczestnikami tych zajęć. Umawiała się na spotkanie i się na nich nie pojawiała.