UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ze smutkiem przeczytałem tę informację. Mam wrażenie, że sekcja modelarska była zbyt słabo reklamowana w MDK i w mieście. Nie znam tego nauczyciela i nie wiem jakie modele ci chłopcy budowali. Jestem seniorem w tej dziedzinie i kilkakrotnie spotkałem się na lotnisku modelarskim Aeroklubu Elbląskiego z pytaniami rodziców o modelarnię. Zazwyczaj wspominałem o MDK. My tworzymy nieformalną grupę zapaleńców i latamy dzięki uprzejmości Dyrekcji AE. Jak długo, nie wiemy. Mamy swoją modelarnię ale aby pracować z dziećmi trzeba teraz mieć papiery pedagoga. Nasze uprawnienia instruktorskie to dzisiaj za mało. Takie przepisy. Wielka szkoda, że nikt nie chce pielęgnować zdolności politechnicznych dzieci i młodzieży.
pelikan