UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A w Elblągu..... wygasła umowa o pracę, na oko widać, że nie ma chęci aby ją znowu przywrócić, łatwiej chłopa przewrócić, jak tą umowę wyrzucić

Oj pani dyr.- nieładnie

Anuluj