UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A w Elblągu..... wygasła umowa o pracę, na oko widać, że nie ma chęci aby ją znowu przywrócić, łatwiej chłopa przewrócić, jak tą umowę wyrzucić
Oj pani dyr.- nieładnie
A w Elblągu..... wygasła umowa o pracę, na oko widać, że nie ma chęci aby ją znowu przywrócić, łatwiej chłopa przewrócić, jak tą umowę wyrzucić
Oj pani dyr.- nieładnie