Wybrany wątek opinii

Może tak analiza całościowa? Za ile pieniędzy łącznie z wypłatami dla kadry i dowództwa z jakich możliwości ile korzysta dzieciaków? Pamiętam modelarnie w Domu Harcerza w 1954 roku. To było coś dla młodego człowieka. Od trzymania prawidłowo pilnika po fajne ruchome modele pojazdów, samolotów czy statków... Była to niewielka grupa ok 10 chłopców ale z zaparciem dążyła do celu. Dlaczego w Tolkmicku maja sekcje modelarska dla kilkorga chłopaków. Ich modele starują w zawodach międzynarodowych, a w Elblągu ciemna, głucho, pusto i zimno... z mnóstwem urzędników.
(2025.11.05)
A w Elblągu..... wygasła umowa o pracę, na oko widać, że nie ma chęci aby ją znowu przywrócić, łatwiej chłopa przewrócić, jak tą umowę wyrzucić
Oj pani dyr.- nieładnie (2025.11.05)
Takich ludzi większość elblążan wybrała.
Truso (2025.11.05)
@Oj pani dyr.- nieładnie - Pani pseudo dyrektor nic nie robi dla dzieci tylko się puszy, pozwala na zakładanie jakiś stowarzyszeń które faworyzują tylko niektóre dzieci które latają sobie do USA i bawią się za pieniądze innych dzieci razem z dwoma paniami które owo stowarzyszenie założyły. To wszystko kpina. Pani dyrektor czas chyba zmienić stanowisko na inne - po znajomości.
Uoi (2025.11.05)
Powrót do komentarzy